Archief voor categorie Veilingspotter

Veilingspotter – Magnavox Odyssey3

Deze zal je niet vaak te koop tegen komen; De in de USA nooit uitgekomen Magnavox Odyssey3 GE7710 Command Center.  Bovendien krijg je de misschien nog zeldzamere Odyssey3 GE7615 Command Center Modem er bij.

Voor de echte verzamelaar die hem wilt hebben is hij hier op Ebay voor 7500 dollar te koop.

Veilingspotter – Atari Video Game Selection Center

Op ebay.com staat momenteel deze Video Game Selection Center te koop vanaf 335 dollar. Helaas momenteel niet werkend en net niet helemaal compleet…..

Veilingspotter – Bible Adventures voor Nintendo NES Display

Dit item dat momenteel te koop staat op ebay past wel in de paastijd.  Het is een (deel van de) reclame display voor hetspel Bible Advenures dat is uitgebracht in 1991 door Wisdom Tree voor de Nintendo NES.

Voor degene die is geïnteresseerd in dit bijbel spel lees ook de wikipedia pagina over dit spel

Tags:

Veilingspotter – Nintendo Virtual Boy Store Floor Display

Op e-bay staat momenteel deze Nintendo Virtual Boy Display te koop. Een prachtig item voor de liefhebber. Je moet er wel wat voor neer leggen en er wordt niet verzonden naar Europa. Maar altijd leuk  zo’n item op ebay te zien. Kijk hier hoe het afloopt met dit item.

Veilingspotter – Xbox 360 liefdadigheids veilingen

Om de 1 miljoen verkochte Xbox 360 in Australie en New Zeeland te vieren worden er diverse Xobx 36o Special Editions geveild voor een goed doel namelijk  de David Peachey Foundation. Er is een speciale site voor in het leven genomen met links naar de ebay veilingen die momenteel lopen zoals Usain Bolt, Slash, Harry Kewell, Mark Webber, Jamie Oliver, MasterChef. Het mooiste systeem naar mijn mening is al verkocht; De Halo versie die je op het plaatje bij deze veiling ziet.

Tags: ,

Veilingspotter – Atari 2700 “RC Stella”

De Atari 2700 is een nooit uitgekomen Atari Console met draadloze controllers! En deze is nu te koop gewoon in Nederland, je hebt alleen wat geld nodig. Kijk hier

Zie ook de andere veilingen van deze verkoper, met o.a. ATARI CX-2000 “VAL” prototype

Tags: ,

Veilingspotter – Vectrex Display Stand Prototype

Een nieuw en naar mijn mening een interesant onderdeel op de site: De veilingzoeker.
In de veilingzoeker zijn we op zoek naar zeldzame, aparte,  dure of op een andere manier interesante veilingen / advertentie’s op site’s zoals ebay en marktplaats. Dus heb je iets leuks laat het even weten via het contactformulier op gewoon rechtstreeks een mailtje naar mail@retrocomputermuseum.nl.

Als voorbeeld hebben we deze Vectrex Display Stand Prototype, waarvan er maar enkele zouden bestaan. Deze wordt op dit moment hier op ebay aangeboden.

Zie ook de andere items van deze Canadese verkoper voor 2 Sega Display stands

Tags: , ,